Bank Spółdzielczy w Nasielsku

 

Jesteśmy Bankiem, który funkcjonuje w całości w oparciu o kapitał polski, nieprzerwanie od 1904 roku. Rosnące zaufanie Klientów, a także codzienna, ciężka praca przyczyniły się do dynamicznego rozwoju naszej placówki. Dzięki temu dziś jesteśmy silnym kapitałowo Bankiem o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aktualnie obsługujemy Klientów w 4 placówkach na terenie województwa mazowieckiego. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. 


Długoletnie doświadczenie, a także ścisła współpraca z naszymi Klientami pozwala na elastyczne kształtowanie oferty produktowej, by możliwie najbardziej dostosować ją do Państwa potrzeb.

Zdając sobie sprawę, iż najlepszą reklamą jest zadowolony Klient – w naszej działalności kładziemy nacisk na indywidualne podejście oraz szybkość podejmowania decyzji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Banku.

Mamy nadzieję, że krótkie informacje o produktach i usługach, znajdujące się na stronie zachęcą Państwa do odwiedzenia nas w placówkach i podjęcia współpracy.

Sieć Bankomatów

BFG

Bank Spółdzielczy w Nasielsku z siedzibą w Nasielsku, 05-190 Nasielsk, ul. Kościuszki 19, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców Nr 0000052598,NIP 568-000-24-94, REGON 000509086
Copyright Bank Spółdzielczy w Nasielsku